• Ново
NANA S-BAR W Sides Мајки Ден прстен 1 до мулти-камен подарок-10K
zoom_in

NANA S-BAR W Sides Мајки Ден прстен 1 до мулти-камен подарок-10K

DEN 2615.36

Износ
check Во продавницата.

Симулираните камења за раѓање мерат 3,0мм секој. Прстенот изгледа како најубаво уметничко дело и дава Вие чувство на достигнување кога ќе ја претставите со тоа. Тоа е практично беспрекорно, додека повеќето дијаманти имаат внатрешни подмножества или надворешни флеки.

Им се допаѓа и на купувачите..