• Ново
Уникатни поволни цени јуниори Питер Пан јака двојно гради зимски палто со долг ракав
zoom_in

Уникатни поволни цени јуниори Питер Пан јака двојно гради зимски палто со долг ракав

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Разновиден и класичен, целосно поставен ров палто е совршено прикривање. Стилизирани со папови на затворање со двојно гради за тој класичен стил. Исечете на редовно вклопување, ова палто е ажурирано со модерен раб, во кој има силуета А-линија и јака од кукла. Погодно е да се носат женките со фармерки и може да биде супер разноврсна. Повод : Работа, канцеларија, формална, средба, кафуле, викенд, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 36 3/8 инчи, тежина : 122 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите рамо Ширина Вкупна должина - Должина на ракавот 36 5/8 14 5/8 29 1/2 23 1 /4s 38 5/8 15 1 /8 29 7/8 23 5/8m - 40 1/2 15 5/8 - - 30 3/8 24 L 43 3/4 16 3/8 30 3/4 24 3/8xl - 46 7/8 - 17 - 31 1/8 24 3/42 XL - 49 1/4 - 17 3/4 31 5/8 25 1/43 XL - 51 5/8 - 18 3/8 32 - 25 5/8 уникатни поволни цени Јуниори Питер Пан јака со двојно гради со долг ракав Зимски палто 80% полиестер 20% рајон Јака на Питер Пан. Долги ракави. Наклон џебови. Двоен гради. Целосно наредени. Јуниори Зимски палто. Машинско миење ладно во торба или суво чистење.

Им се допаѓа и на купувачите..