• Ново
Пет Starвезди Xpanz 2 Зимпер врзиво, лист, сини линии
zoom_in

Пет Starвезди Xpanz 2 Зимпер врзиво, лист, сини линии

DEN 623.84

Износ
check Во продавницата.

Трае цела година. Загарантирано! Врзилката 2 ”има врзивни прстени кои држат до 380 листови хартија за да организираат белешки, прилози, домашни задачи, уметнички дела и многу повеќе. Два внатрешни џебови чуваат и организираат лабави листови хартија. Има целосно затворање на патент за да ги задржи предметите уредно во врзивно средство додека сте во движење. Исто така, постои проширен џеб за патент за дополнително складирање на дополнителни материјали. Врзилката вклучува торбичка за молив со патент за пенкала, моливи, нагласувачи и многу повеќе. Може да се прикачи на врзивни прстени или може да се користи одделно. Се одликува со дизајн на сини линии на црна позадина. *Брендовите ACCO ќе го заменат секој врзивно средство за пет starвезди што се враќаат во рок од една година од денот на купувањето. Оваа гаранција не опфаќа штета поради злоупотреба. Контактирајте ги брендовите на ACCO потрошувачки работи за инструкции. Пет Starвезда XPANZ 2 "Зипер Биндер, 380 лим капацитет (29040 HW9) : трае цела година. Гарантирано! Целосното затворање на патент ги одржува сите предмети уредно во рамките на врзивно средство додека сте во движење. Два внатрешни џебови чуваат и организираат лабави листови хартија . Вклучена торбичка за молив со патент има пенкала, моливи, нагласувачи и многу повеќе. Прицврстува на врзивни прстени или може да се отстранат и користат одделно . Мерки 2 5/8 "x 13 5/8" x 12 ". Дизајн на сини линии . *ACCO брендовите ќе го заменат секој врзивно средство за пет starвезди што се враќа во рок од една година од датумот на набавка. Оваа гаранција не опфаќа штета поради злоупотреба. Контактирајте ги брендовите за потрошувачи на брендови ACCO за инструкции.

Им се допаѓа и на купувачите..