• Ново
Галерија есен-езерцето завиткано платно од Марина Петро
zoom_in

Галерија есен-езерцето завиткано платно од Марина Петро

DEN 102.08

Износ
check Во продавницата.

е зачудувачка репродукција во која има пејзаж на цвеќиња и плевели околу чистото сино езерце. Прекрасно дело за разговор што ќе комплиментира во кој било дом или канцеларија. Направени по нарачка. Подготвени да висат. Достапни големини на Muliple.

Им се допаѓа и на купувачите..