• Ново
Студен предниот дел на женската снежна ложа зимска чизма
zoom_in

Студен предниот дел на женската снежна ложа зимска чизма

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овој разноврсен ладен чизми за ладно ветер е одличен за сите прилики со обезбедување дополнителна топлина и надворешна плоча специфично дизајниран за влечење. Се чувствува горниот. 200g thinsulate insole. Влечење на влечење. Јака за стрижење.

Им се допаѓа и на купувачите..