• Ново
Yellowолта, сина и слонова коска луксузна перница 20in 20in
zoom_in

Yellowолта, сина и слонова коска луксузна перница 20in 20in

DEN 275.84

Износ
check Во продавницата.

Истакнувајќи ја бесконечноста на екстравагантен стил и оптимален дизајн, ова е перницата што сте ја искористиле! Сигурно ќе искра во кој било простор. Создадете инстант шарм во вашиот дом d? Корт со ова, сино, сино и слонова коска од луксузна перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од полиестер, рајон и памук. *Бои : жолта, сина и слонова коска *ткаенина Потекло : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 47% полиестер, 37% рајон, 15% памук, 1% најлон *шема : геометриска жолта, сина и слонова коска за фрлање перница 20in x 20in.

Им се допаѓа и на купувачите..