• Ново
Brinley Co. Womensените завиткаат тркалезна пумпа за чипка на глуждот
zoom_in

Brinley Co. Womensените завиткаат тркалезна пумпа за чипка на глуждот

DEN 591.84

Износ
check Во продавницата.

Тотално вреден изглед што не можете да го живеете без, Флори од Бринли Ко. Оваа силуета со отворен пети во форма со мека веганска кожа и бујна блок-потпетица спарена со подножје. Врската на глуждот околу завиткување додава гроздобер допир, а разоткриениот дизајн го детализира вампирот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Тип на каиш : завиткана на глуждот. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..