• Ново
Килим за бања за бања за домашна меморија Мохавк, секој
zoom_in

Килим за бања за бања за домашна меморија Мохавк, секој

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Освежете ја вашата рутина со луксузната удобност и еластично перничето на јадрото на Mohawk Home Caterpillar Memory Memory Fonam Bath килим во повеќе бои. Достапно во големина 17 инчи за 24 инчи, оваа мека и поддржувачка бања е суштински главен стил на бања. Изработена од премија за брзо сушење, оваа бања матна го оддалечува влагата брзо. Машината што може да се пее за лесна грижа, оваа матка за бања е исто така поддржана со отпорна на лизгање на не-скзид, дизајнирана да ви помогне да бидете безбедни и вашиот душек за бања што се одржува безбедно на место. Mohawk Home Caterpillar Memory Memory Fonam Bath Rug, Teal : 100 проценти полиестермеморична пена Corecolor : Tealsize : 17 "x 24" мека и поддршка за миење садови.

Им се допаѓа и на купувачите..