• Ново
Уметничка галерија со ремек -дело висат некое време светло тропски брег од Кетлин Денис Канвас Уметнички принт 22 28
zoom_in

Уметничка галерија со ремек -дело висат некое време светло тропски брег од Кетлин Денис Канвас Уметнички принт 22 28

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Донесете ја релаксацијата на омилениот одмор на плажа во вашиот дом за целогодишно уживање со оваа прекрасна слика. Закачете го во пријатна дел од вашиот дом за да го потенцирате мирот и удобноста на тивка област или ставете го во фоајето за сите да го видат. Печатено само на платно со врвен квалитет со технологија од прв степен, секоја четка за четка е карактеристична и дефинирана. Плус, со печатење што го опфаќа просторот на платното, кадрирањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Печатење на платно во стилот на импресионистичко. Одлично за крајбрежните ентериери. Лесен и подготвен за виси. Избриши чисти.

Им се допаѓа и на купувачите..