• Ново
Хјустон Тексанс замрзнато стакло од пит
zoom_in

Хјустон Тексанс замрзнато стакло од пит

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја вашата страст кон Хјустон Тексанс секој пат кога ќе земете голтка од ова замрзнато стакло од пит -пит! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Замрзнато стакло. Материјал : 100% стакло. Бренд : Компанија за меморија. Има приближно 16 унци. Печатена графика. Официјално лиценциран. Мери приближно 6 "Увезено.

Им се допаѓа и на купувачите..