• Ново
Scoop Crewneck Slouchy џемпер женски
zoom_in

Scoop Crewneck Slouchy џемпер женски

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

#OOO. Одлучете се за опуштен, текстуриран плетен џемпер од лажичка за инстант стил и удобност. Продаден исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 34 ”, колкови : 34”. Омилен модел е носи со големина S. опуштено вклопување. Екипаж; застани. Цврст тон. Последно плетено текстура. 73% полиестер/19% акрилик/8% памук. Машина за перење. Увезени. Извикајте џемпер за слабиот џемпер за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Им се допаѓа и на купувачите..