• Ново
Ступелална индустрија Црн кученце розов лак симпатична милениче кучиња акварела врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд
zoom_in

Ступелална индустрија Црн кученце розов лак симпатична милениче кучиња акварела врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Колекцијата „Ступел дома“ колекција Црно кученце розов лак симпатична милениче куче акварела врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи рамка. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Им се допаѓа и на купувачите..