• Ново
Империјал 1 6CT TDW Diamond 10K жолто златен кубански линк опсег
zoom_in

Империјал 1 6CT TDW Diamond 10K жолто златен кубански линк опсег

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Однесувајте се кон искрата на овие прекрасни кубански линк дијамантски прстени. Изработено во 10к жолто злато, овој дизајн во стилот на хип-хоп ги прикажува врските со кубанскиот ланец украсени со акцент на дијаманти. Подготвен со тркалезни дијаманти во вкупна вредност од 0,14ct TDW и завршени до светла полиран сјај, овие кубански врски прстени сигурно ќе привлечат внимание. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ.

Им се допаѓа и на купувачите..