• Ново
Џемпер со плус големина на вратот на Terra & Sky Slup Scoop
zoom_in

Џемпер со плус големина на вратот на Terra & Sky Slup Scoop

DEN 559.84

Износ
check Во продавницата.

Ова е она што тие значат со пријатна удобност. Овој џемпер на вратот од Terra & Sky е опуштено плетено додавање на вашата гардероба со пространи ракави и ласкав лажички врат. Лесен слој што ве одржува покриен со опуштено вклопување за лесно движење, овој женски џемпер може да се спари со омилените панталони или фармерки за разноврсен изглед. Исклучиво на. Материјал : 41% памук/27% акрилик/26% рајон/6% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : лесна. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело. Women'sенски плус лажички џемпер на вратот од Terra & Sky.

Им се допаѓа и на купувачите..