• Ново
Трговска марка ликовна уметност Големи убави цвеќиња 3 платно уметност од здраво ангел
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Големи убави цвеќиња 3 платно уметност од здраво ангел

DEN 704.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Големи убави цвеќиња 3“ платно уметност од здраво ангел : уметник : здраво ангел. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..