• Ново
Сандали Жени Летни Жени Флип-Апостолки Обични Чевли Со Отворени Прсти Рамни Ленти За Тока Римски Сандали Женски Сандали Стп Црн 38
zoom_in

Сандали Жени Летни Жени Флип-Апостолки Обични Чевли Со Отворени Прсти Рамни Ленти За Тока Римски Сандали Женски Сандали Стп

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Големина : 35 ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 САД : 5.5 ЦН : 35/225 Нога Должина : 22.5 см/8.9" нога широк : 8-8, 5 см/3.2-3.4" Големина : 36 ЕУ : 35.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 ЦН : 36/230 Нога Должина : 23см/9.1" нога широк : 8.5 см/3.4" Големина : 37 ЕУ : 36 велика БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 6.5-7 ЦН : 37/235 должина на стапалото : 23.5 см/9.3" ширина на стапалото : 8.5-9см/3.4-3.5" големина : 38 Еу : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7.5 ЦН : 38/240 должина на стапалото : 24см/9.5" ширина на стапалото : 9см/3.5" големина : 39 еу : 38 велика БРИТАНИЈА : 5.5 сад : 8 ЦН : 39/245 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,5 см/9,7" широк стапало : 9-9, 5 см/3,5-3,7" големина : 40 еу : 39 велика британија : 6 сад : 8,5 ЦН : 40/250 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25 см/9,8" широк Стапало : 9,5 см/3,7" големина : 41 еу : 39,5 велика британија : 6,5 сад : 9 цн : 41/255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" широк стапало : 9,5-10см/3,7-3,9" големина : 42 еу : 40 велика британија : 7 сад : 9,5-10 цн : 42/260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26СМ/10,2" Широк стапало : 10см/3,9" големина : 43 еу : 41 велика британија : 7,5 сад : 10,5 ЦН : 43/265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,4" ширина на стапалото : 10,5 см/4,1" летни женски флип-апостолки обични чевли со отворени прсти рамни ленти за римски сандали ве молиме кажете НИ ШТО Е МОЖНО ПОВЕЌЕ за ВАШЕТО БАРАЊЕ За ДА можеме Да ви помогнеме Со вашите специфични Потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.   Опис : Пол : Жени/Девојче Горен Материјал : Стп Ѓон Материјал : Гумен Материјал За Обложување : Без Влошка Материјал : Стп Сезона : Четири сезони/Пролет/Aut/Лето Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Свадба/Работа/Слободно Време Стил : Секојдневен,Мода,Колеџ,Елегантен Стил На Пети : Метод На Затворање На Тркалезни Прсти : Потпетица За Ремен Со Тока Висок Стил : Становите Се Зголемуваат Високо : без должина На Цевка : без обем На Цевка : Без Чевли Висока Пета : 2см/0,78" Висина На Платформата : 2см/0,78" Пакет : 1 пар чевли ( Не Вклучувајќи кутија За Чевли) големина Еу Велика Британија Сад Цн Должина На Стапалото Широк 38 37 5 7,5 38/240 24см/9,5" 9см/3,5" Големина : 38 Еу : 37 Велика Британија : 5 Сад : 7,5 Цн : 38/240 Должина На СТАПАЛОТО : 24СМ/9,5" нога широк : 9см/3.5" ОВОЈ КАПУТ Е Со Азиска Големина, Ве Молиме Нарачајте Ја Оваа Ставка Според Големината во ОПИСОТ И проверете дали ја следите Нашата Табела Со Големини За Да Го Пронајдете Совршеното Вклопување, Предложено Е Една Или Две Големини. облак сандали за жени. фит апостолки бренд за жени сандали. хурахии женски сандали. алегрија сандали за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..