• Ново
АЛУМИНИУМСКИ РАБ XD ШТУКА 20x9in Четкано Црвено Со Бланширан Акцент, XD84429088918
zoom_in

АЛУМИНИУМСКИ РАБ XD ШТУКА 20x9in Четкано Црвено Со Бланширан Акцент, XD84429088918

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Алуминиумски Раб XD844 PIKE 20x9in Четкано Црвено Со Бланширан Акцент, XD84429088918 Број На Модел-XD844 Производител На ШТУКА Број На Дел-XD84429088918 Шема на Завртки - 8x180 Офсет - 18 mm Заден Простор-5.71.

Им се допаѓа и на купувачите..