• Ново
Нов Стандард Замена Долна Решетка Калапи, Одговара 1983-Шевролет Целосна Големина Ц К Пикап
zoom_in

Нов Стандард Замена Долна Решетка Калапи, Одговара 1983-Шевролет Целосна Големина Ц К Пикап

DEN 1119.84

Износ
check Во продавницата.

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Калап За Долна Решетка За Замена. Тој е Дизајниран Да Го Замени Постоечкото Обликување На Решетката. Тоа Одговара На Вашиот 1983-1986 Шевролет Целосна Големина Ц/К Пикап. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Долна Решетка Калапи, Одговара 1983-1986 Шевролет Целосна Големина В/К Пикап Направени Од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Им се допаѓа и на купувачите..