• Ново
Џемпер за време на женски балон за време на време
zoom_in

Џемпер за време на женски балон за време на време

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Ажурирано секојдневно. Мека, памучна маичка од време и Тру става свеж вртеж на вашиот лежерен изглед со модерни ракави со балон и опуштено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : круг. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на балони. Џебови : Ниту. Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..