• Ново
Sonic The Engehog Boys Долги ракави, џемпер, големини со 4-18
zoom_in

Sonic The Engehog Boys Долги ракави, џемпер, големини со 4-18

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Мора да одам брзо! Запознајте го нашиот супер кул и ултра удобен Sonic The Hedgehog Jumper, совршен за авантурите на вашето мало момче! Игнорирајте ја нивната имагинација со овој прекрасен пулвер на екипажот, во кој се наоѓаат нивниот омилен прстен што собира еж, Sonic во живописен и привлечен дизајн кој совршено се спарува со неговите славни фармерки и патики. Материјал : 58% памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на предните и ракавите; без ознака; ребрести трим. © Сега, сите права се задржани. Момчињата Sonic The Hedgehog Jumper.

Им се допаѓа и на купувачите..