• Ново
Д -р Пол замрзне сушено мунчии за зајаци и оброк за лекување и оброк за оброк
zoom_in

Д -р Пол замрзне сушено мунчии за зајаци и оброк за лекување и оброк за оброк

DEN 448.48

Износ
check Во продавницата.

Овие ветеринари формулирани Munchies се развиваат со искуство, сочувство и loveубов од д -р Пол. Со над 50 години искуство во нега на животни, д -р Пол знае дека #1 факторот што влијае на здравјето на животните и животниот век е исхрана. Однесувајте се кон вас мачка без вина затоа што овие здрави манчиња се несакани, пополнети и безгрижни. Овие посно, вкусни манчиња се направени од свежо месо, а потоа замрзнуваат сушено за да се заклучат во целата природна добрина и вкусот што мајката природа е наменета. Откријте ја разликата во д -р Пол денес. Замрзнување сушено месо е преполно со целата добрина на сурово без кавга. Висок протеин и малку маснотии. Вкусно и неодоливо.

Им се допаѓа и на купувачите..