• Ново
Посно кујна печена мисирка за градите, 9. Оз
zoom_in

Посно кујна печена мисирка за градите, 9. Оз

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Посно кујна карактеристики на печена мисирка замрзнат оброк на дојка нуди брзо и лесно решение за оброк кога сте кратки на време. Овој замрзнат оброк има нежни печени мисирки гради со солени облекување на билки и јаболка од цимет. Посно кујните на кујната нудат вкусна кујна направена со премиум состојки за задоволувачки замрзнат оброк, можете да се чувствувате добро за јадење. Оваа чиста кујна замрзнат влез содржи 13 грама протеини. Микробранови првично ја прави оваа замрзната мисирка и да облекува одличен избор за брз оброк на работа или лесна вечера дома на зафатени ноќници. Секој пакет содржи еден микробранова оброк инспириран од Денот на благодарноста Турција. Чувајте ги овие оброци со посно кујна замрзнати додека не сте подготвени да ги подготвите. Една кутија од 9,75 мл посно кујна има печен оброк замрзнат мисирка.

Им се допаѓа и на купувачите..