• Ново
LEE® Women'sенски ултра лу
zoom_in

LEE® Women'sенски ултра лу

DEN 431.68

Износ
check Во продавницата.

Додадете малку луксуз на класичниот изглед на Capri со Lee® Ultra Lux опуштено вклопување во залепена култура. Изработена од мешавина од памук со навестување на истегнување, овие фармерки се изработени од премија ткаенина што се движи со вас, сите држени заедно со патентиран мазен фит лента за половината. Тие доаѓаат со џебови од задниот дел на Дунгаре, предниот џеб на колкот и обликуваната форма на ногата за да ја изнесат вашата женска талент. Плус, тие ги прикажуваат сите ваши омилени детали на Ли, вклучително и воени копчиња за лого и лого по должината на задниот дел од половината. Висок пораст. Опуштено вклопување. Патентирана мазна фитлива лента за половината. Премиум ткаенина се движи со вас. 26 "Inseam. 98% памук, 2% спандекс. 26" Inseam. Стил #112329071.

Им се допаѓа и на купувачите..