• Ново
Време и време женски фустани меркаат лекари
zoom_in

Време и време женски фустани меркаат лекари

DEN 464.00

Износ
check Во продавницата.

Разновидните, обични лекари за пикап од време и TRU се удобен, удобен додаток на вашите обувки. Дизајнирано со мека, постепена влошка, овие женски лекари имаат стилски грб за лесно носење на лизгање. Спарете ги со омилените парчиња гардероба за целосен, секојдневен изглед! Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : мек пад на горниот дел; Удобна меморија од пена. Женски пикапчиња од време и вистинито.

Им се допаѓа и на купувачите..