• Ново
Комара на половината на Ли женски плетенка права панталона за нозе
zoom_in

Комара на половината на Ли женски плетенка права панталона за нозе

DEN 293.92

Износ
check Во продавницата.

Класичните панталони со директни нозе на листата на Leенските удобност, панталони за нозе, панталони за жени, веќе долго време биле главен стил. Оваа современа преземање на безвремената силуета што ја знаете ја карактеризира нашиот потпис што не се врзува за комфорна лента за максимален опсег на движење. Направено за да остане во чекор со тоа како се движите, плетената измислица на овие панталони со права нозе ги прави повеќе отпорни на брчки и нуди пристап со ниско одржување на секојдневниот стил. Седејќи на природната половината и имајќи ја вистинската количина на истегнување, можете да ги облечете на работа или да ги спарите со обична маица за викенд. Редовно вклопување. Седи над половината. Редовно преку седиште и бутот. Флекс лента за половината. Пратено нозе плетено пантолоно. Затворање на летање на копчето. 62% рајон/ 33% најлон/ 5% спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..