• Ново
Сребрени фармерки копродукции плус големина момче со средно издигнување тенок нозе фармерки со големина на половината со 12-24
zoom_in

Сребрени фармерки копродукции плус големина момче со средно издигнување тенок нозе фармерки со големина на половината со 12-24

DEN 638.40

Износ
check Во продавницата.

Сребрени фармерки Ко. Дечко со средно издигнување тенок фармерки со нозе плус големина - сакате да ги покажете вашите криви, но претпочитате опуштен изглед и чувство? Дечкото Fit има удобен, класичен среден пораст и вклопување без јаз што е изградено за видови на каросени тело. Слабениот вклопување во колкот овозможува максимална удобност, додека тенок отвор на ногата создава ласкава силуета. Тенок фармерки со нозе со темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија; Тексас за истегнување на електрична енергија со најголем дел од истегнување и закрепнување. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 11,5 '' среден пораст; 29 '' In Seam; 14 '' Отворање на нозете.

Им се допаѓа и на купувачите..