• Ново
Чудо на нација Бебето и детето на девојчињата за девојчиња, големини со месеци-5t
zoom_in

Чудо на нација Бебето и детето на девојчињата за девојчиња, големини со месеци-5t

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Суштинска ставка за колекцијата на секоја девојка, фустанот за скокач на чудо нација е симпатичен, секојдневен и симпатичен додаток на нејзината гардероба. Исклучиво на. Материјал : 74% памук/24% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со прилагодливи ленти за копче. Ockебови : Две џебови од предни исечоци. Карактеристики : Декоративно копче пред. Скокач фустан за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..