• Ново
Дорман Спојката Мајстор Цилиндар За Специфични Модели Шевролет Гмц Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА
zoom_in

Дорман Спојката Мајстор Цилиндар За Специфични Модели Шевролет Гмц Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Спојката господар цилиндар протекување или дефект? Оваа директна замена е прецизно дизајнирана за да одговара на оригиналниот дизајн на опремата во одредени години на возила, марки и модели за сигурна замена. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој главен цилиндар на спојката е изграден за да одговара на оригиналниот господар на спојката во одредени возила. Прецизен дизајн-обратно-дизајниран од оригинална опрема за беспрекорно вклопување и сигурно функционирање. Издржливи материјали-вклучува висококвалитетни гумени компоненти за компатибилност со стандардната течност за сопирачките. Доверлива вредност поддржана од тим инженери и експерти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 1988-1991 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1989-1991 ГМЦ СИЕРА 1988 ГМЦ ГМТ-400 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..