• Ново
Тифун Жени Плус Големина Клиренс Еластична Половината Долги Панталони со Џеб Обични Панталони Растегливи Високи Половини Работни Панталони Темно Сина Л
zoom_in

Тифун Жени Плус Големина Клиренс Еластична Половината Долги Панталони со Џеб Обични Панталони Растегливи Високи Половини Работни

DEN 442.72

Износ
check Во продавницата.

Женски Плус Големина Клиренс Еластична Половината Долги Панталони Со Џеб Обични Панталони Растегливи Работни Панталони Со Висок Струк Темно Сина Ламатеријал : Памук, Лен, Полиестер, Спандексфит : Одговара на големината : Секојдневно и лабаво одлично За секојдневно, Секојдневно, домашно носење или лежење наоколу или на отворено activities.It е меко чувство на рака, нема никаква штета на вниманието на кожата plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 79см/31.10 "Колк : 111см/43.70" Должина : 101см/39.76 " Жените Плус Големина Дозвола Панталони Капри. Жените Плус Големина Лабава Лен Панталони. Сезони : Зима/Пролет/Лето/Fall. Материјал : Памучна Постелнина,лесна и мека,пријателска за кожата,дише за носење за пролет И Лето и Fall. Прилики : памучни ленени панталони совршени за секојдневниот живот, јога,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено,секојдневна облека,домашна облека,улична пот,излегување, одмор или облека на плажа.

Им се допаѓа и на купувачите..