• Ново
Божиќ Прибор За Јадење Декорација Божиќ Прибор За Јадење Торба Сребрени Садови Држач За Садови Нож Вилушка Торбичка Декор За Домашна Трпеза
zoom_in

Божиќ Прибор За Јадење Декорација Божиќ Прибор За Јадење Торба Сребрени Садови Држач За Садови Нож Вилушка Торбичка Декор За

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Божиќна Декорација ЗА Прибор ЗА Јадење 4 ПАРЧИЊА Божиќна Торба За Прибор За Јадење Држач За Сребрени Садови Нож Вилушка Торбичка Декор За Домашна Вечера Опис : Божиќни Држачи за Садови : 4 парчиња Дедо Мраз Сребрени Кеси Нож И Торба За Вилушка Покрива Божиќна Прибор За Јадење Торбичка За Божиќна Забава Декорација На Трпеза, доволно за да ја споделите со семејството, пријателите, соработниците, персоналот и повеќебожиќна ТОРБИЧКА ЗА ПРИБОР За Јадење : Божиќните Вечери И Секојдневната Употреба Сигурно Ќе Донесат Насмевка На Семејството. Носете ги со целиот тим за да присуствувате На Божиќ, спортски игри, ноќ на девојчињата и тематски забави, ќе уживате И ќе добиете материјал За смешност Божиќни Сребрени Садови : божиќните држачи за сребрени садови се изработени од филц-ткаенина, убав е, удобен, издржлив и еднократно, доволно за да собере голем Број сребрени садови За божиќен Подарок : Нашиот божиќен држач за сребрени садови е дизајниран во форма На Божиќен стил, мал и симпатичен, многу погоден како украс за празнична прослава. Оваа Божиќна торба за подароци е одличен подарок кога вашите пријатели, деца и семејство доаѓаат да се посетуваат Дома Апликација Божиќна Торба За Прибор За Јадење : Овие Божиќни Чанти Со Вилушка и Нож можат да додадат божиќна атмосфера во вашиот дом. И ставете го вашиот прибор за јадење во производот и ставете ги на масата за да го зголемите апетитот Спецификација : Материјал : Фелт-крпа боја : Црвена,Сина,Сива,Бела,Темно Сива : Како Што Е Прикажано На Сликите Забелешка : може да има грешки во димензиите од 2-3 см поради рачно мерење.Може да има малку разлика во бојата поради различен ефект на светлина и монитор.Пакетот вклучува : 1 x Божиќен Држач за Садови (4 парчиња по пакет) Увезен. Производи за домаќинство, кујнски производи. Материјалот на производот е многу добар и дизајнот е многу модерен. Тоа ќе додаде многу погодност во вашиот живот. Најдобар производ ОД КВАНГ.

Им се допаѓа и на купувачите..