• Ново
Крајбрежниот мост на Мармонт Хил, врамена wallидна уметност
zoom_in

Крајбрежниот мост на Мармонт Хил, врамена wallидна уметност

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Рустичното старо дрво на пристаништето што се протега на средината на овој крајбрежен мост, врамени wallидни уметности, предизвикува чувство на мост што се протега далеку во океанот, совршени сини бранови што се мијат на лесен песок под. Совршен за став на плажа и малку авантура. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Им се допаѓа и на купувачите..