• Ново
Слајдел диптих
zoom_in

Слајдел диптих

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

(2) Панели од 20x30 TOP квалитет giclee печати на архива со висока резолуција Paper Stopressally врамени и монтирани слајд диптих : (2) панели од 20x30. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Им се допаѓа и на купувачите..