• Ново
Зимски Дуксери За Миленичиња, Обложени Зимски Палта Од Меко Куче Полиестер Памук Заштита На Косата За Надворешна Л
zoom_in

Зимски Дуксери За Миленичиња, Обложени Зимски Палта Од Меко Куче Полиестер Памук Заштита На Косата За Надворешна Л

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Зимски Дуксери за миленичиња, Обложени Зимски Палта Од Меко Куче Полиестерска Памучна Заштита На Косата За Надворешна Спецификација : Тип На Ставка : Зимски Палта За Кучиња Материјал : Список На Пакувања Од Полиестер памук : 1 Х Зимски Палта За Кучиња Забелешка : сите податоци се мерат рачно, и постојат одредени грешки во резултатите од мерењето. ПРИМЕНЛИВИ МЕСТА : зимските палта За Кучиња се погодни за активности во затворени простории и на отворено, може да се користат како секојдневно носење и дуксер на кучето. ЗАШТИТА НА КОСАТА : дуксерите со кутре избегнуваат оштетување на косата на кучето, избегнуваат опаѓање на косата, ја чуваат просторијата и избегнуваат крлежи и растителни семиња да не се држат до косата на кучето. ТОПЛО : топла облека За Кучиња е топла и убава, јаката и градите се многу лабави, привлечните бои ќе го направат вашето куче поубаво.

Им се допаѓа и на купувачите..