• Ново
Софија фармерки женски роза кривини со висок пораст на глуждот
zoom_in

Софија фармерки женски роза кривини со висок пораст на глуждот

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Фармерки + хеланки = џегингс. Истегнати, лесни и криви, овие врски со високи џеги од фармерките Софија од Софија Вергара се чувствуваат добро како што изгледаат. Спарете ги овие со омилениот џемпер и чизми за изглед за изглед што е тотално симпатично. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : фармерки + хеланки = џегингс. Estos Jeggings de Sofia Jeans de Sofia Vergara de Cintura Alta, Fáciles de Poner, Ligeros, Que estiran y se austan a tus caderas син Тан Камодос Комо Парен. Combínalos con tu suéter desestructurado variation y botines para un изгледаат комплетно симпатично. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modeo : estatura : 5’10 ”; Цинтура : 26 ”; бисто : 33 ”; Кадерас : 36 ”. Моделот носи големина 4/la Modelo viste una Talla 4. Висок пораст; приближно. In Seam : 27 "/Cintura Alta; largo de Enterepierna aproximado : 27". Тенок низ кривините на прегратките на половината/Корте Енталадо а ла Алтура де ла Синтура и Лос Муслос; Curvas que se ajustan a las caderas. Повлечен стил/Дисечо Фицил де Понер. Истегнување половината/Цинтура Que estira. Зошто ќе го сакате : Истегнување на опциите за вашиот стил со вистинската количина на еластан за совршено вклопување. 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% еластан/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% еластано. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара Роса криви џегингс за жени. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Им се допаѓа и на купувачите..