• Ново
Бесплатно собрание женски џемпер од кукавички од женски текови
zoom_in

Бесплатно собрание женски џемпер од кукавички од женски текови

DEN 473.44

Износ
check Во продавницата.

Дел кравји врат, дел од теренот, ќе го сакате изгледот и чувството на овој пријатна нова гардероба хибрид од слободното склопување. Исклучиво на. Моделот носи големина S. Преголемо вклопување; Потешка тежина, бод од Jerseyерси. Cowl Turtleneck; Стајлинг на пуловер. Флеци на боја на контраст; ребрести манжетни и полите. 60% рециклиран полиестер/40% акрилик. Машина за перење. Увезени. Женски џемпер од кукавици од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Им се допаѓа и на купувачите..