• Ново
Темно Сив Елек Машна капа Костум Постави Формално Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7
zoom_in

Темно Сив Елек Машна капа Костум Постави Формално Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7

DEN 671.84

Износ
check Во продавницата.

100% Сосема Нов Комплет Елек Во Сатенска Боја Од 5 Парчиња, Вклучително И Во овој оглас : Кошула Вестпантсбоу Тај Хатфеатури : 5 Колекција На Бои долгата бела кошула е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.100% Сатенски Елек. Сатенски Покриени Копчиња за Затворање. Сатенската Ткаенина се користи и на задниот дел од елекот координирани панталони во боја, скриен патент за мува напред, јамки за ремени и прилагодлив еластичен појас во внатрешноста на половината. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и дете (S M L XL 2 T 3 T 4 T) немаат патент за мува и јамки за појас, само еластичен појас.Вклучена е координирана сатенска машна во боја.Вклучена е и капа.продавницата ур го носи истиот стил со следнава боја, ве молиме кликнете на секоја слика на бојата што ја сакате.Бои : Зелен Чај, Морнарица, Сенф, Шампањ, Корали, Кафеава, Слонова Коска, Модар Патлиџан, Темно Сива, Златна, Жолта, Црвена, Црна, Бела, Сребрена, Кралска Сина, Виолетова, Јоргована, Тирк 5 парчиња Темно Сив Елек Машна капа За капа Сет Формално Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7.

Им се допаѓа и на купувачите..