• Ново
Декоративна плетенка глава на врвот на јазолот за прицврстување на завесите
zoom_in

Декоративна плетенка глава на врвот на јазолот за прицврстување на завесите

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

2 Пакувајте декоративна плетенка глава на врвот на јазол, затегнување на завесите за прицврстување на плетенката, плетенка јазол, задникот за завеси, ќе додаде допир на елеганција на кој било третман на прозорецот. Декоративните ресни доаѓаат во сет од два и ќе бидат совршен акцент на драперијата на секоја просторија. Сет на 2. Материјал : полиестер. Заврши : Сатен. 20 "во целосна должина, 9" од горниот јазол до дното на Тасел. Бои : бела, светло сина, кафеава, бургундска, камила, мудрец, светло злато, слонова коска, роза, песок.

Им се допаѓа и на купувачите..