• Ново
Национално Дрво Вештачки 16 Розова Роза Цвеќиња
zoom_in

Национално Дрво Вештачки 16 Розова Роза Цвеќиња

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Ова растение во саксии содржи прекрасни цветови од розови цветови од роза на долгите лиснати зелени стебла. Седи во сјајна црна тркалезна основа за садови со симулирана површина на почвата. Се чини дека ова вештачко растение живее, но не бара одржување, вода или сончева светлина. Може да се прикаже на внатрешни или покриени надворешни локации. Вештачка розова роза со зелени лисја. Розова роза цвеќиња. Црна тркалезна сад база. Се препорачува само за внатрешна употреба. 16 инчи висина.

Им се допаѓа и на купувачите..