• Ново
Редовен џемпер за местење во четвртина од приклучокот на Докерс
zoom_in

Редовен џемпер за местење во четвртина од приклучокот на Докерс

DEN 473.92

Износ
check Во продавницата.

Класичен пуловер, овој четвртина поштенски ракав е идеален слој кога сакате да се склучи. Класичен четвртина патент џемпер направен со органски памук за поздрава планета. Мека, чиста и хемиска бесплатна, нашиот органски памук се одгледува без пестициди, хербициди или ѓубрива за да промовира поздрава почва и почиста вода. Четвртина-зип.

Им се допаѓа и на купувачите..