• Ново
Гвиеопда Жени Хеланки Обложени Со Руно Висок Струк Растеглив Тенок Фит Дебели Хулахопки Термални Панталони
zoom_in

Гвиеопда Жени Хеланки Обложени Со Руно Висок Струк Растеглив Тенок Фит Дебели Хулахопки Термални Панталони

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Големина Шема. Големина (см). St Length : t91tt Waist : t60tt Hip : t80. Мt Length : t92tt Waist : t64tt Hip : t84. Lt Length : t93tt Waist : t68tt Hip : t88. XLt Length : t94tt Waist : t72tt Hip : t92. Големина(инч). St Length : t35. 83 пресврт : t23. 62 t Hip : t31. 50 . Mt Length : t36. 22 пресврт : t25. 20 t Hip : t33. 07 . Lt Length : t36. 61 пресврт : t26. 77 t Hip : t34. 65 . XLt Length : t37. 01 пресврт : t28. 35 t Hip : t36. 22 . Спецификација. Име на предметот : женски хеланки. Боја : темно сива, црна, вино црвена, светло сива, морнарица. Материјал : полиестер, спандекс, руно. Големина : S/M/L/XL. Содржина На Пакетот. 1 пар хеланки. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Меки и Еластични : овие женски хеланки се изработени од врвен полиестер, спандекс, материјал од руно, супер меки за допир и нежни за вашата кожа, ќе ја максимизираат целата ваша удобност. Обликување на телото : Исечете го половината, стомакот и колковите. Облеката лесно може да ја врати формата на телото и да покаже шармантни облини. Дизајн : овие женски зимски хеланки имаат еластичен струк, облогата од руно обезбедува топло искуство при носење, едноставна цврста боја никогаш надвор од мода. Прилики : Модните хеланки се најдобриот избор за многу прилики како секојдневен, секојдневен, тренинг, улица, канцеларија, шопинг итн. Пакет И Нега : 1 пар женски хеланки. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Им се допаѓа и на купувачите..