• Ново
Полначи за Google Pixel 3, 3XL-Luxmo 10W 2.1 Полнач За Автомобил Со Голема Моќност-C И Ѕиден Полнач, USB Кабли И Атомско Бришење - Црно
zoom_in

Полначи за Google Pixel 3, 3XL-Luxmo 10W 2.1 Полнач За Автомобил Со Голема Моќност-C И Ѕиден Полнач, USB Кабли И Атомско Бришење

DEN 313.60

Износ
check Во продавницата.

Полначот за автомобили луксмо и ѕидниот полнач (Црно) се компатибилни со Google Pixel 3, 3 XL. Наполнете го ВАШИОТ USB-погон уред Со Полнач За Автомобил Тип-Ц Со Дополнителен USB. Спецификации : Излезна Струја : 5 V 2.1 А (2100m Ah), Влезен Напон : 12-24 V, Должина На Кабел : 8 стапки, Излезен Напон : 4.85 - 5.15 V. Опремен со прикачен кабел намотан тип-C и дополнителна универзална USB порта што ви овозможува да наполните два уреди истовремено со брзи брзини. Полнач за ѕид од типот Ц Со Дополнителна USB порта. Спецификации : Излезна Струја : 5 V 2.1 А (2100m Ah), Влезен Напон : AC 100/240 V (50/60hz 0.35 а). Опремен со прикачен кабел Од Типот Ц (должина од 3,75 Стапки) и дополнителна универзална USB порта. Индикаторот ЗА сино СВЕТЛО покажува дека вашиот уред е вклучен и се полни. Вградената технологија за паметни ИЦ чипови го спречува вашиот уред од прекумерна струја, преполнување и прегревање. Изградена со тешка, најлонска плетенка рамна ткаенина (5.000+ животен век на свиткување) и тврдо заштитно куќиште од пвц/Метал/МИЛЕНИЧИЊА. Долги 3,3 Стапки (1 Метар). Засилен и флексибилен кабелски конектор/врв/врат за цврсто држење на врската. Вградениот отпорник за повлекување Од 56к Оми е во согласност со спецификацијата USB Тип-C што поддржува максимално безбедно полнење од 2,4 Засилувачи и нуди 480 брзини на пренос на податоци Mbps. Вклучува Бришење На Атом На Депо Бемз за чистење за чистење на вашиот уред. Претходно навлажнета крпа која содржи изопропил алкохол специјално дизајниран за употреба на поликарбонат, стакло, очила и пластика. Полначи за Google Pixel 3, 3 XL-Luxmo 10 W/2.1 Полнач За Автомобил Со Голема Моќност Од Типот C И Ѕиден Полнач (Дополнителна USB Порта, Вграден Паметен IC Чип), USB Кабли и Атомско Бришење - Црно.

Им се допаѓа и на купувачите..