• Ново
Едноставно килим на Дејзи Флора и Фауна, 5 '5'
zoom_in

Едноставно килим на Дејзи Флора и Фауна, 5 '5'

DEN 1460.64

Износ
check Во продавницата.

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 5 'тркалезна сина цвет пука пролетта Chenille килим од нашата колекција Флора и фауна. Секој ќе ужива во земјната естетика донесена во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Со обрасци од природата во комбинација со топли тонови, вашиот украсен декор е сигурен дека ќе оживее. Секој од нашите килими е стилски и функционален со зголемени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Зголемени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..