• Ново
Времето и времето на женската чипка за чипка, издвоено мини здолниште, големини XS-XXXL
zoom_in

Времето и времето на женската чипка за чипка, издвоено мини здолниште, големини XS-XXXL

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Поставувањето на стандардот за сончев ден, времето и издвоеното мини здолниште на Tru е тоа флипи, флертно парче што започнува со која било облека десно. Проточни нивоа, исечени во рафли и чипка, додадете girly vibe на ова без напорско здолниште. Спарете го со соодветниот врв на чипка (продадено одделно) за чудесно од глава до пети или пробајте го со мета и сандали за повеќе лежерен изглед. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : мини здолниште; хитови над колената. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : трим на чипка; Двоен слој. Слојд чипка здолниште за жени од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..