• Ново
Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара избери: 1998-ДОЏ РАМ 1500, 1997-ДОЏ РАМ 2500
zoom_in

Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара избери: 1998-ДОЏ РАМ 1500, 1997-ДОЏ РАМ 2500

DEN 2927.04

Износ
check Во продавницата.

Притисок Линија Собранието Еделман 80311 Притисок Линија Собранието. Цинк обложена цевка заштита од ' рѓа и корозија. Изграден за да се спротивстави на дефектот и контаминацијата на системот. Конструиран во форма, вклопување и функција НА ОЕМ за да се обезбеди леснотија на инсталација и тековни перформанси.

Им се допаѓа и на купувачите..