• Ново
Кетијх-чн Градници Плус Големина Пред Затворање Чипка Градник Безжичен Екстра-Еластичен Градник Виолетова, 52 120
zoom_in

Кетијх-чн Градници Плус Големина Пред Затворање Чипка Градник Безжичен Екстра-Еластичен Градник Виолетова, 52 120

DEN 121.60

Износ
check Во продавницата.

Градници Плус Големина Пред Затворање Чипка Градник Безжични Екстра-Еластични Градници Сезони : четири сезони. Пол : Женски. Стил : Мода, Табела За Обична Големина : . Големина : 46/105 Под Биста : 84-101см/33,07-39,76" Чаша : 46/105Д САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 46ЦД ЕУ : 105ЦД големина : 48/110 Под Биста : 87-106см/34,25-41,73" Чаша : 48/110Д САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 48ЦД ЕУ : 110ЦД големина : 50/115 под Биста : 90-110см/35,43-43,31" чаша : 50/115д САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 50ЦД ЕУ : 115ЦД големина : 52/120 под Биста : 93-115см/36,61-45,28" чаша : 52/120Д САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 52ЦД ЕУ : 120цд 95% најлон, 5% спандекс. Свиленкаста беспрекорна ткаенина се протега на четири начини за флексибилно вклопување. Поддршката за плетење во светлина додава суптилно обликување под бистата. Широките ремени и поцелосниот грб нудат нежно измазнување на сите страни. Без жици, без шевови, без подлога од пена, ништо друго освен смирувачка мекост.

Им се допаѓа и на купувачите..