• Ново
Трговска марка ликовна уметност Европски одмор II Канвас уметност по пекара во боја бела мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Европски одмор II Канвас уметност по пекара во боја бела мат, сребрена рамка

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Европски одмор II“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Светска култура. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..