• Ново
Нов Суперспро-Златен Скришум Запчаник, 43Т, Големина На Синџир 520, Рст-1308-43-Сдсм
zoom_in

Нов Суперспро-Златен Скришум Запчаник, 43Т, Големина На Синџир 520, Рст-1308-43-Сдсм

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Нов Суперпрокс - Златен Скришум Запчаник, 43Т, Големина На Синџир 520, Рст-1308-43-Gld Honda CBR1000 RA ABS 2009 - 2018 Honda CBR1000 RR 2004 - 2018 Honda CBR10000 S1 2018 Honda CBR600 F4 2001 - 2006 Honda CBR600 RA ABS 2009 - 2018 Honda CBR600 RR 2003 - 2017 Honda Cbr929rr 2000 - 2001 HONDA cbr954rr 2002 - 2003 HONDA rvt1000r RC51 2000 - 2006 100% СОСЕМА НОВА РЕЗЕРВНА единица. Не Е Повторно произведен. 1-Годишна Гаранција. Ги исполнува Или Надминува Оем Спецификациите за Вклопување и Перформанси. Големина На Синџирот-520, Број На Заби - 43, Боја - Злато.

Им се допаѓа и на купувачите..