• Ново
Елк Насловна-СИДНЕЈ-12W LED Flush Монтирање Во Модерен Современ Стил Со Уметност
zoom_in

Елк Насловна-СИДНЕЈ-12W LED Flush Монтирање Во Модерен Современ Стил Со Уметност

DEN 300.00

Износ
check Во продавницата.

Колекција : Сиднеј, Материјал : Стакло, Завршна Боја : Хром, Ширина : 10,3", Висина : 4,1", Должина : 10,3", Длабочина : 10,3", Метод На Закачување : Флеш, Тип На Светилка : ЛЕР, Број На Светилки : 1, Моќност : 12 Вати, Рејтинг На Влага : Суво Оценето, Бигор : Сиднеј Семејна Колекција Рамна монтажа. Сиднеј е тркалезна полирана хромирана монтажа со опал бело стакло со помош на ЗАТЕМНЕТ ИЗВОР НА ЛЕР што е достапен во 2 големини. Внатрешна употреба само. Карактеристики На Производот : Тип На Производ : Внатрешно Осветлување-Рамна Монтажа / Стил : Модерен / Современ / Дополнителен Стил : Арт Деко / Урбан / Индустриски / Дополнителни Детали За Производот : Затемнувачки/Сенка / Стаклени Материјали : Стакло / Материјал : Стакло, Метал. ,-СИДНЕЈ - 12 W 1 LED Flush Mount Во Модерен/Современ Стил Со Art Deco И Урбани/Индустриски инспирации - 4,1 Инчи високи и 10,3 инчи широк-Модерно Осветлување, Современо Осветлување, Осветлување На Арт Деко, Урбано Осветлување, Индустриско Осветлување, Внатрешно Осветлување, Затемнето Осветлување, Монтирање На Рамна Површина, Сребрено Осветлување, осветлување на таванот, едноставно осветлување, едноставно ОСВЕТЛУВАЊЕ, Осветлување На Садот, Таванско Светло За Монтирање На Садот, светло за Монтирање На Садот, осветлување на Кругот, осветлување на кругот, Осветлување на кругот, Осветлување На кругот, Кружно Светло, Светло На Круг, Осветлување, Осветлување-Тела, Сребро, Без Изложеност На Сијалица, Тркалезна Тела-Форма, Приврзок-Тела, Матирано стакло, монтиран на рамна површина, метален изглед, монтиран на таванот-фмл400-10-15 10.3 Во W x 10.3 Во D x 4.1 Во H. хром финиш. Ставка направена од стакло. 1 година ограничена гаранција. Ова е цврста, монтирана на таванот. Се препорачува професионална инсталација. Наменет само за внатрешна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..