• Ново
женски Дуксери Од јсаирл Сакаат Срце Графички Врв Со Долги Ракави Пријатно Горно Руно Лесен Трендовски Пуловер За Денот На Вљубените
zoom_in

женски Дуксери Од јсаирл Сакаат Срце Графички Врв Со Долги Ракави Пријатно Горно Руно Лесен Трендовски Пуловер За Денот На Вљубените

DEN 143.84

Износ
check Во продавницата.

✿капчиња блузи за жени бохо цветни корсет врвни мрежести врвови за жени мрежести врвови за жени женски корсет врвни формални врвови за жени женски ладни врвови на рамената работни врвови за жени канцелариски убави врвови за жени врвови од тантела за жени врвови со ниски кроеви за жени бутик блузи за жени в блузи за вратот за жени длабоки в врвови за вратот за жени облечени врвови женски облечени блузи за тенкови за жени бутици за жени в блузи за вратот за жени длабоки в врвови за вратот за жени облечени врвови за жени обичните 3/4 ракав женски ракав блузи возбуда ракав врвот. ✿женски туники бели врвови без ракави за жени туника џемпери за жени обични летни врвови за жени летни туники резервоари без ракави за жени бели кошули со кратки ракави за жени плетени врвови со кратки ракави за жени слатки бели блузи за жени вишок блузи за жени селски концертни облеки за жени западни кошули за жени готска облека за жени фестивалска облека за жени врвови од тантела за жени жени. Се препорачува на 1 големина нагоре. ✿женски летни врвови женски блузи женски блузи женски блузи женски кошули и блузи женски блузи в блузи за врат за жени женски врвови блузи за жени обични пролетни цветни врвови за жени женски врвови пролетни жени в врвови на вратот блузи за жени мода 2022 бохо блузи за жени црни од рамо врвови од рамо џемпери за жени бели од рамо топ женски ладни врвови на рамо за жени блузи со кратки ракави плус големина надвор од врвовите на рамената за жени врвови со кратки ракави. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. ● СОВРШЕН БОЖИЌЕН СТИЛ : каков симпатичен дуксер за оние љубители На Божиќ! Ако уживате во зимските прослави во кои се Вклучени Дедо мраз, ирваси, јајце и Новогодишна елка, тогаш ќе ви се допадне овој дуксер. Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка.✿ ✿ ✿ ✿ ✿ ✿ ✿ ✿ Добредојдовте во нашата продавница ❤ удобен и мек : овој дуксер е многу удобен за НОСЕЊЕ и нема да се Чувствувате затегнати во него. Изработен е од памучна мешавина, која е мека и нема значително да се намали во миењето. ✿бела блуза за жени летни кошули за жени дами блузи и блузи бела јака кошула жени бели боди жени женски западни кошули бохо блузи за жени бела кошула со долги ракави бела кошула со копчиња женска тексас кошула жени кошула со пруги женска ленена кошула кошули за плажа за жени кошула фустан со копчиња блузи за жени свилени блузи за жени женски блузи и блузи обични црвени блузи за жени чипка врвот долман ракав блузи за жени злато култура врвот бела халтер врвот. ● НЕГА НА ОБЛЕКА : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложување, ладење на проветрено и ладно место, не изложувајте на сончева светлина за да избегнете избледување. € КАРАКТЕРИСТИКИ : тоа е најубавата година божиќ дуксер, Боја блок Божиќ маица снегулка печатени врвот кошула, среќен Божиќ кошула, божиќ подарок кошула блузи, смешни букви печатени маици, долги ракави маица, круг вратот кошула, лабава секојдневен fall зима кошула.

Им се допаѓа и на купувачите..