• Ново
Сопствена Кујна Кабинет Копче Круг Декор Копчиња Плакарот Фиоки Гардероба Повлече Рачка Со Завртки Шарени Тропски Лисја Растенија Шема
zoom_in

Сопствена Кујна Кабинет Копче Круг Декор Копчиња Плакарот Фиоки Гардероба Повлече Рачка Со Завртки Шарени Тропски Лисја Растенија

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ € Материјал : кристално стакло и abs plastic : Содржина на Пакетот : 4 копчиња за фиоки, 8 завртки} дијаметар на Копчето : 1,3 во/3,3 см} Висина на Копчето : 1,0 во/2,5 см} Кратка завртка : 0,8 ° 2,8 см/0,31 ® 1,1 во € Долга завртка : 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 во пакетот Вклучуваат : 4 парчиња врата од плакарот КОПЧИЊА 4 Парчиња Пократки завртки4 Парчиња долги завртки инструкции : 1 : избришете ги копчињата со чиста влажна крпа.2 : Избегнувајте употреба на абразивни средства за чистење и силни детергенти. Ownta 4pcs Кујна Кабинетот Копчето Тркалезна Декор Копчиња Плакарот Фиоки Гардероба Повлече Рачка Со Завртки Шарени Тропски Лисја Растенија Шема.

Им се допаѓа и на купувачите..